Murinho dëshiron Donarummen ose Joe Hart për të zëvendësuar De Gean
Nga dita në ditë Murinho ndihet më i dorëzuar para dëshirës se De Geas për të luajtur me Realin e Madridit.

Spololli ia ka komunikuar prej kohësh teknikut portugez por ky i fundit kërkon të fitojë sa më shumë nga portieri më i mirë i premier leagues.

Çmenduria e fundit e Murinhos shkoi deri n Morata+ 20 milionë euro, por sipas “The Sun” portugezi është dorëzuar për portierin e tij dhe po mendon për zëvendësimin e tij.

Donarummea, Joe Hart dhe Handanoviç shihen si pasues të spanjollit. Portieri këtëa të cilët do të testohen nga portugezi këtë merkato vere. /albeu.com /
Shtuar më 05/06/2017, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori