Murinho dëshiron ish mbrojtësin e Barcelonës
Jose Murinho është hedhur në sulm për të përforcuar repartin e mbrojtjes në ekipin e tij. Sipas Marca dhe Mirror, portugezi interesohet për qendërmbrojtësin e Borusia Dortmund, Marc Bartra.

Murinho e dëshiron 26-vjeçarin për tu bashkuar tek djajt e kuq pasi e njeh shumë mirë nga eksperienca e tij në Madrid, përcjell Albeu.com.

Lojtari sapo e ka filluar karrierën e tij tek Borusia Dotmund dhe ka qenë një titullarë i padiskutueshëm. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori