Murinho dëshiron ti dëmtojë një nga një rivalët e tij, zbuloni të rradhës
Sipas The Mirror Murinho këmbëngul në interesin e tij në nënshkrimin e 23-vjeçarit Eric Dier.

Mesfushori ka një kontratë me Tottenhami, gjithashtu ai shpesh luan dhe rolin e një mbrojtësi. Klubi londinez, megjithatë, mbetet i vendosur në synimin e saj për të mos negociuar, përcjell Albeu.com

këtë mendim nuk kanë "Djajve të Kuq" të cilët kanë bërë gati plot 60 milionë paund për Dier. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori