Murinho mendon për Renato Sançhes
Jose Murinho është menaxheri më aktiv në këtë moment.

Ndërhyrja që bëri për Moratan, interesimi për Perisiç, James dhe së fundmi sipas The Sun, portugezi dëshiron të riun e Bayern Munich.

Nuk dihet pozicioniBayern mban për portugezin, por shitja e tij nuk është diskutuar për shkak të moshës së tij. Në kontakt me lojtarin ka hyrë dhe Barcelona. / albeu.com /
Shtuar më 13/06/2017, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori