Murinhop flet për merkaton e Manchesterit dhe synimet e mbetura
Jose Murinho teksa gjendet në Amerikë për tunet miqësorë doli për merkaton e Manchesterut.

José Mourinho, premtoi në një konferencë shtypi në Shtetet e Bashkuara: "Të gjithë e dinë se unë dua katër lojtarë, por unë jam gati për të shkuar vetëm tre prej tyre, sepse merkatoja është e vështirë.", përcjell Albeu.com.

Negociatat me Inter vazhdon, por ka ende një distancë tek pagesa qeë duhet kryer, me lojtarin i cili ndërkohë u largua për Kinën me Nerazzurrët. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2017, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori