Murinjo do ta bind Lampardin per ne Real Madrid
Albeu.com
Hoze Murinjo dhe Lampard kanë qenë së bashku tek Celsi, ku edhe pas largimit të trajnerit nga ky klub, ai asnjëherë nuk e harroi lojtarin dhe tani kërkon që Lampard t'i bashkohet në verë tek Real Madrid.Mediat spanjole kanë shkuar larg me spekulime, ata përpos që janë të sigurt që Hoze Murinjo do të bëhet trajner tek Reali, ata së fundmi kan spekuluar se trajneri dëshiron që edhe Lampardin ta marrë me vete.

"Murinjo gjithmon e ka dashur Lampardin, i cili tashmë duhet të mendojë thellë dhe gjatë nëse i vjen një ofertë e tillë. Lampard duhet t'i bashkohet Kaka dhe Ronaldos në Madrid", përfundoin mediat spanjole.
Shtuar më 02/05/2010, ora 22:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori