Mourinho: Chiellini dhe Bonuçi duhet të japin mësim në Harvard
Trajneri i skuadrës së Manchester United, Jose Mourinho shquhet për lojën e tij defensive. Natyrisht që nuk mund të mungonte një reagim për dyshen e qendrës së Juventusit, Kielini-Bonuçi.

“Mendoj se Kielini dhe Bonuçi duhet të mbajnë një kurs në Harvard për mënyrën se si ata qëndrojnë bashkë në mbrojtje. Janë me të vërtetë dy mbrojtës fantastikë”, tha Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori