Muriqi debuton me humbje te Lazio (VIDEO)
Lazio pësoi humbje të papritur me rezultatin 3-0 në fushën e Sampdorias.

Pavarësisht se bardhekaltrit niseshin si favoritë në këtë sfidë, xhenovezët fituan bindshëm kundër ekipit të Simone Inzagit, i cili sot vuante dhe mungesën e sulmuesit kryesor Ciro Imobile.

Në këtë sfidë debutoi dhe blerja e re e Lazios, Vedat Muriqi, në minutën e 59-të, por nuk mundi të bënte asnjë efekt te skuadra e tij e re.
Shtuar më 17/10/2020, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori