Muriqi ndjek nga TV transferimin e Ozil te Fenerbahce
Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi.

Rreth këtij lajmi ka shprehur interesim edhe sulmuesi shqiptar Vedat Muriqi.

Sulmuesi i Kosovës ka përcjellur drejtpërdrejt në television, mbërritjen e Ozilit në Stamboll.

Muriqi ishte futbollist i Fenerbahçes në edicionin 2019/20 dhe lirisht mund të themi se pati vitin më të mirë në karrierë.
Shtuar më 18/01/2021, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori