Murray premton spektakël
nadal000
Tenisti britanik Andy Murray ka luajtur vetëm 13 ndeshje në 15 muajt e fundit. Ai premton se do të rikthehet si më i mirin ë botë pas formës jo të mirë që po kalon.

“Çdo ditë ndihem më mirë. Ky ka qenë një vit i vështirë por jam gati të rinis gjithçka nga e para. Tani do të nis përgatitjet në Miami, ku do të shfrytëzoj kushtet klimaterike për t’u përgatitur ashtu si duhet.

Dua që kur të nisë sezoni i ri të jem në formën optimale dhe të bëj një paraqitje të mirë aty dhe në Australian Open”, tha Murray. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori