Mustafi te Valencia, mungon vetëm firma
Pëlqej
UPDATE - Valencia ka konfirmuar se ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafi.

Mustafi ka nënshkruar kontratë me klubin spanjoll deri në vitin 2019.

----

Është pothuajse i kryer transferimi i Shkodran Mustafit te Valencia. Mbrojtësi shqiptar i Sampdorias, kampion Bote me Gjermaninë në "Brazil 2014", është nisur sot nga Genova për në Spanjë, raporton "Sky Sport".

Mustafi ndodhet aktualisht në Valencia dhe nga momenti në moment pritet të vijë edhe firma mbi kontratë. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori