Mustafi tregohet i sinqertë dhe rrëfen të ardhmen
Shkodran Mustafi është rikthyer të jetë protagonist me skuadrën e Arsenalit nën drejtimin e trajnerit Mikel Arteta.

Mbrojtësi me origjinë shqiptare po luan titullar dhe duket se i ka ndryshuar mendjen rreth të ardhmes së tij. Edhe pse në janar, “topçinjtë” ia ofruan kartonin e mbrojtësit Romës dhe Juventusit, të cilët e refuzuan, ndërsa tani vetë lojtari thekson se në verë do të vendosë me klubin për të ardhmen.

Mustafi deklaroi se i merr gjërat me radhë dhe nëse do të jetë i lumtur tek Arsenali do të vazhdojë, ndryshe do të nisë një aventurë të re.
Shtuar më 26/02/2020, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori