Në Brazil "arrestohen" për vjedhje Messi, Neymar dhe Suarez (FOTO)

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Brazil. 3 persona me fanellat e treshes sulmuese të Barcelonës, Messi, Neymar dhe Suarez janë arrestuar nga policia.

Personat që ishin edhe fansa të Barcelonës janë kapur nga policia për vjedhje të rënda dhe zotërim pa leje të armëve të zjarrit, kështu thuhet në njoftim të shpërndarë nga policia braziliane në ditët e fundit.

Disa fotografi të shpërndara në Facebook, tregojnë momentin kur “MSN” janë arrestuar në një lagje të Rios./albeu.com/
Shtuar më 20/02/2017, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori