Nainggolan gati për Barcelonën
naingolan
Lajme të mira nga infiermeria e skuadrës së Interit. Mesfushori belg, Radja Nainggolan mësohet se do të jetë gati për ndeshjen ndaj Barcelonën që do të zhvillohet këtë mesjavë. Trajneri Spalletti nuk do ta inkuadrojë në ndeshjen ndaj Genoas për të mos rrezikuar.

Nainggolan u dëmtuatderbin ndaj Milanit dhe qëndroi jashtë në sfidën ndaj Barcelonës që u zhvillua në “Camp Nou”. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori