Nainggolan i “rrëmben” të dashurën Dybalas (FOTO LAJM)

alesia0
Ish e dashura e Paulo Dybalas, Ginevra Sozzi ka pushtuar zemrën e Radja Nainggolan. Sipas thashethemeve që është përfolur në mediat rozë, ka qenë kjo arsyeja e krisjes së Nainggolan me bashkëshorten e tij.

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Nainggolan është i dashuruar me të dashurën e Paulos dhe është i gatshëm të hapë betejën ligjore me bashkëshorten e tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori