E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
Nainggolan konfirmon: Jam burrë që mbaj fjalën, nuk rikthehem te Belgjika
Mesfushori Interit Radja Naingolan ka konfirmuar edhe njer se nuk rikthehet te kombëtarja e Belgjikës, pas asaj tërheqje që bëri pasi e lanë jashtë Botërorit ‘’Rusi 2018’’.

Në nje Intervistë për ESPN mesfushori u shpreh: Jam burrë që e mbaj fjalën, nuk rikthehem te Belgjika, edhe sikur të ndërrohet trajneri dhe të më ftojë vendim me kam marrë me kohë.

Ndërkohë Nainggolan, shton se kur ka ndeshje kombëtare ai i shijon në maksimum ditët e pushimit që i vihen në dispozicion. /albeu.com/

Shtuar më 22/11/2018, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori