Nani te Juve, Rodriguez te United
Manchester United kërkon prej kohësh talentin kolumbian të Portos, James Rodriguez dhe mesa duket kanë gjetur çelësin për ta transferuar në Old Trafford. Sipas asaj që shkruan britanikja "Daily Mail", Sir Alex Ferguson kërkon të përfshijë në operacion portugezin Luis Nani, i cili është në monitorimin e Juventus.

Nëse Nani do të përfundonte te bardhezinjtë, atëherë transferimi i kolumbianitAngli do të ishte më i lehtë dhe në këtë rast të dy klubet do të dilnin të kënaqur: "Djajtë e Kuq" do të bënin të tyrin pasardhësin e Radamel Falcao, ndërsa "Zonja e Vjetër" futbollistin që e kërkon prej muajsh. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2012, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori