Napoli barazon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO)

Pëlqej
Napoli ka barazuar rezultatin ndaj Genoas në "Luigi Ferraris".

Ai që ka shënuar është Fabian Ruiz në minutën e 62'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori