Napoli bëhet gati për ditët e zeza, shtohet lista e të dëmtuarve
Mesa duket ditët e zeza për Napolin povijnë... Trishtimi i Napoletanëve ka ardhurn si pasojë e dëmtimeve të cilat mund të ndikojnë dhe në rezultate në të ardhmen.

Dries Mertens dhe Pepe Reina janë në dyshim për ndeshjen që Napoli e luan ndaj nesër (e diel) ndaj Chievos. Napolitanët vazhdojnë të jenë pa dyshen Faouzi Ghoulam dhe Arkadiusz Milik, të dy të lënduar në ligamentet e gjurit.

Sikur mos të mjaftonte kjo, tani Mertens është në dyshim, kjo pasi u lëndua në kofshë në humbjen ndaj Manchester Cityt me rezultat 2-4 në Ligën e Kampionëve. Ndërsa, portieri Pepe Reaina pritet të mungojë për shkak të lëndimit në shtëpinë. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2017, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori