Napoli bën "manita", Sassuolo ne Serie A (VIDEO)
Jave me shume gola kjo e parafundit ne Serie A. Pas 9 golave te shenuar dje ne ndeshjet Verona-Udinese dhe Inter Lazio edhe mesdita e sotme ka qene nje festival golash.

Napoli ka fituar 2-5 ndaj Sampdorias ne nje ndeshje pas asnje objektiv, ndersa Sassuolo ka mposhtur 4-2 Genoan duke zyzrtarizuar qendrimin ne Serie A edhe per sezonin tjeter.

Jane mesuar edhe ekipet qe bien ne Serie B. Ato jane> Livorno, Bologna dhe Catania.

Lufta per vendin e gjashte mbetet e hapur pas barazimit 1-1 mes Torinos dhe Parmes. /albeu.com

Bologna 1 - 2 Catania
Cagliari 0 - 1 ChievoVerona
Livorno 0 - 1 Fiorentina
Sampdoria 2 - 5 SSC Napoli
Sassuolo 4 - 2 Genoa
Torino 1 - 1 Parma
Shtuar më 11/05/2014, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori