Napoli dëshiron të zgjidhë çështjen Reina
Napoli duhet të zbulohej lëmshin e krijuar me Pepe Reina.

Klubi napolitan është duke u përgatitur për të marrë një portier të ri. Me Neto të kaluar zyrtarisht në Valencia, ata mbetet të gjallë për të ndjekur Orestis Karnezis, portieri grek bëri shumë mirë në Udinese dhe Napoletanëtu vendosën në ndjekje të tij, përvjell Albeu.com.

Napoli do të tentojë të futet në negociata konkrete me grekun në mënyrë që të mbyllë njëherë e mirë çështjen e portierit. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori