Napoli: Do të ndërhyjmë në merkato
Pëlqej
Napoli ka uri dhe për këtë në Janar mund të arrijnë përforcime të reja. “Me siguri do bëjmë një goditje në merkatojanar, pastaj në mënyrë të njëjtë stafi I Napolit do të bëjë një vlerësim për përforcimet e tjera në merkaton e verës”, ka lajmëruar drejtori I përgjithshëm I Napolit. Më pas ai ka bërë një polemikë me teknikun e Uruguajt, Tabarez. “Prisja një tjetër qëndrim nga Tabarez pasi Cavanin dhe Garganon mund ti kursente. Duke u kthyer të premten ata do të jenë shumë të lodhur për Napolin”.(albeu.com)
Shtuar më 16/11/2010, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori