Napoli dyfishon razultatin ndaj Empolit (VIDEO)

Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Empolit në "San Paolo".

Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Dries Mertens në minutën e 38'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 42'. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori