Napoli gjen zëvendësuesin e Reinas
Portieri argjentinas Sebastian Rulli, vendosi të largohet nga Real Sociedad.

Është raportuar nga "Sky Sports 'se portieri po e shqyrton mundësinë për të filluar një aventurë të re. Azzurri do të përpiqet të ri-hapjen e negociatave, edhe pse konkurrenca është e madhe, përcjell Albeu.com.

Ata gjithashtu shkojnë përpara kontakteve ndërmjet Napolit dhe Reina për ripërtëritjen e spanjollit deri në vitin 2019. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori