Napoli i Hysajt fiton bindshëm ndaj Udineses (VIDEO)
Pëlqej
Napoli i Elseid Hysaj ka fituar bindshëm ndaj Udineses me rezultatin 0-3 në "Dacia Arena".

Ndeshja zhbllokohet në minutën e 14' nga Fabian Ruiz, duke i dhënë kështu epërsinë skuadrës së tij.

minutën e 82' dhe 85' Napoli shënon dy gola të shpejtë me Mertens dhe Rog.

Pas kësaj fitoreje Napoli renditet në vendin e 2 me 21 pikë, ndërsa Udinese në vendin e 15 me 8 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori