Napoli i Hysajt mposhtet nga Wolfsburgu
Elseid Hysaj e ka nisur si titullar takimin ndaj Wolfsburgut, por ai u zëvendësua në minutën e 50'.

Napoli u mposht sot me rezultatin 3-1 dhe nuk ka treguar formën e mirë të ndeshjeve të fundit.

Pjesa e parë u mbyll me epërsinë e gjermanëve, me golin e shënuar nga Brekalo. Napoli barazoi me Milik në të dytën por Wolfsburgu arriti të fitonte takimin duke shënuar dhe 2 gola të tjerë.
Shtuar më 11/08/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori