Napoli i vendos një çmim "të kripur" për Hysajn
Pas lajmit se Bajerni i Mynihut po interesohet për shërbimet e Elseid Hysajt si pasues i Filip Lam, Napoli i vendos njç çmim. Sipasa asaj që shkruajnë mediat italiane drejtuesit e klubit napolitan kanë marra masa për këtë çështje.

Për të lënë të lirë Hysajn çdo ekip duhet të paguajë plog 50 mln euro.

Mesa duket presidenti De Laurentis dhe trajneri Sarri nuk duan të privohen nga shërbimet e lojtarit, por në rast largimi Napoli do të kërkojë të përfitojë sa më shumë, pasi kartoni i tij u ble nga Empoli për vetëm 5 mln euro.
Shtuar më 09/02/2017, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori