Napoli-Juventus do të luhet më 30 nëntor
Sipas asaj që raporton para pak minutash Sky Sport 24, mund të jetë 30 nëntori, data kur do riluhet takimi Napoli-Juventus.

Pritet vetëm zyrtarizimi nga Lega Calcio dhe mendohet ql sfida e San Paolos të luhet pasdite por pa e përcaktuar orarin.

Përsa i përket ndeshjes tjetër të pazhvilluar, Genoa-Inter, nuk ende asnjë njoftim. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2011, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori