Napoli “kafshon” Volfsburgun, barazon Fiorentina (VIDEO)
Napoli ka arritur të fitojë thellë ndaj Volfsburgut në transfertë me rezultatin 4:1.


Higuain, Hamsik (2) dhe Gabbiadini shënuan golat e kësaj fitoreje të thellë të Napolit, teksa golin e vetëm të vendave e shënoi Bendtner.

Fitore sonte shënoi edhe Sevilla, e cila triumfoi 2:1 kundër Zenitit në Spanjë, teksa Fiorentina barazoi në fund për 1:1 në takimin kundër Dynamo Kiev në udhëtim.

Neshja mes Club Brugge dhe Dnipros përfundoi në barazim pa gola.

Përballjet u zhvilluan në kuadër të Ligës së Evropës./albeu.com/
Shtuar më 16/04/2015, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori