Napoli kalon në avantazh ndaj Leipzigut (VIDEO)

Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena".

Goli është shënuar nga mesfushori polak, Piotr Zielinski në minutën e 33'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'-të. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori