Napoli kalon përsëri në epërsi ndaj PSG (VIDEO)

Napoli ka kaluar përsëri në avantah ndaj PSG në "Parc des Princes".

Këtë herë është belgu Dries Mertens në minutën e 77' të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori