Napoli – Liverpool, formacionet zyrtare
Napoli dhe Liverpool takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që zhvillohet në “Sao Paolo”.

Kampionët në fuqi kërkojnë të përsërisin suksesin e sezonit të kaluar duke e mbrojtur titullin.

Këto janë formacionet zyrtare:

Napoli: Meret; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui; Callejón, Allan, Fabián Ruiz, Insigne; Mertens, Lozano.

Liverpool: Adrián; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Milner; Salah, Firmino, Sadio Mané.
Shtuar më 17/09/2019, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori