Napoli mund Interin në garën për Verdin
Pëlqej
Sipas “Corriere dello Sport” Simone Verdi është zyrtarisht i Bolognas.

Marrveshja është arritur ditën e djeshme dhe lojtari do u bashkohet napoletanëve pasi të kryejë testet mjeksore. Në garë për lojtarin ishte edhe Inter.

Zikaltërit u tërhoqën pasi janë fokusuar në dyshen e Barcelonës,Deulofeu-Rafinha. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori