Napoli në gjysmëfinale, Hysaj skuqet (VIDEO)
Skuadra e Napolit ka mposhtur 1:0 Fiorentinën, për t’u bërë skuadra e parë që kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi anësori spanjoll, Jose Callejon në minutën e 71’të.

Në këtë ndeshje për Napolin luajti edhe shqiptari Elseid Hysaj, i cili u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 90’të.

Napoligjysmëfinale do të ketë punë shumë të vështirë, pasi do të pres Milanin ose Juventusin që luajnë nesër ndaj njëra tjetrës. /Albeu.com/
Shtuar më 24/01/2017, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori