Napoli shënon dhe golin e dytë përballë Interit (VIDEO)
Napoli po fiton 2-0 ndaj Interit në "San Paolo".

Napoli ka shënuar tjetër gol ndaj Interit në ndeshjen që po zhvillohet në "San Paolo" e vlefshme për xhiron e 37 në Serie A.

Për 2-0 ishte sulmuesi, Dries Mertens, ai që realizoi në minutën e 60’, duke i shokuar miqtë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori