Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Leipzigut (VIDEO)

Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena".

Autori i golit është anësori italian, Lorenzo Insigne që dyfishon shifrat në minutën e 86'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe
Shtuar më 22/02/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori