Napoli shpërthen ndaj sistemit VAR pas humbjes ndaj Lecces
Nuk ndalen polemikat ndaj arbitrave te Napoli, që humbi ndaj Leçe.

Mario Rui, mbrojtësi i krahut te axurrët, për "Sky" u shpreh:

"Ndeshja mbaroi 2-3 me një penallti që na mohuan, ndoshta do të ndryshonte historinë... Ka 3 mijë kamera dhe nuk shkon njeri të kontrollojë, kjo nuk është e drejtë. Nuk është hera e parë. E çuditshme që Milik merr të verdhë simulimi kur pësoi faull".
Shtuar më 09/02/2020, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori