Napoli tenton t'ia rrëmbejë nga duart Interit Stefan De Vrij
Pëlqej
Sipas medieve italiane Stefan De Vrij do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare me Interin. ‘Corriere Dello Sport’, ka shkruar se Napoli është futur fuqishëm në garë për De Vrijin.

Napolitanët po tentojnë t’i ofrojnë pagë vjetore prej pesë milionë euro në stinor për ta bindur holandezin të transferohet në ‘Sao Paolo’.

Për lojtarin interesim ka shfaqur edhe skuadra kampione e Italisë, Juventus, Manchester United, Barcelona dhe Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori