Napoli vazhdon tregtinë tek Atletiko Madrid
Pëlqej
Napoli dhe Atletico Madrid kanë nisur bisedimet për Sime Vrsaljko, mbrojtësin e “Los Colchoneros” që pëlqehet shumë nga të kaltërit.

Sipas mediave italiane, presidenti Aurelio De Laurentiis ka telefonuar madrilenët për ish-lojtarin e Genoa dhe Sassuolo, por përgjigja e parë ka qenë negative.

Për momentin Atletico nuk dëshiron ta shesë kroatin, pasi e konsideron pjesë të projektit të së ardhmes. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2017, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori