Nasri shumë pranë United
Sipas shtypit francez "Equipe", Manchester United është shumë pranë të transferimit të Samir Nasri nga Arsenali në fund të sezonit pasi ky i fundit e ka pranuar vetë në një konferencë për shtyp largimin e tij.

Manchester United kërkon një zëvendësues të Ryan Giggs dhe Paul Schols pasi të dy do ta lënë futbollin në fund të sezonit. Një tjetër alternativë për United është edhe Wesley Sneijder. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2011, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori