Nasri tek City brenda 24 orëve
Nasri tani edhe përfundimisht duket se i ka orët e numëruara te skuadra e Arsenalit nga e cila brenda 24 orëve të ardhshme duket se do largohet drejt ekipit të Manchester Cityt.

Mediat Angleze e kanë bërë lajmin të ditur ku oferta duket të jetë rreth 26 milion euro.

Por pritet shumë shpejt edhe zyrtarizimi përfundimtar nga klubi i Arsenalit dhe ai i Manchester Cityt.

Pas largimit të Fabregas nga ekipi i Topçinjve të Londrës tashmë mesa duket edhe largimi i Samir Nasris është i sigurt drejt Cityt. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2011, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori