Nata e uniformave të zeza (FOTO LAJM)

Fanella e zezë ishte padiskutim një sukses i Kombëtares dhe kjo nuk ishte një zgjedhje e rastësishme, pasi Kombëtarja dje mund të luante edhe me fanellën e dytë pasi nuk kishte përplasje ngjyrash.

Kjo ka qënë nata e uniformavezeza, pasi në dy ndeshje të rëndësishme kanë fituar skuadrat me uniforma të tilla.

Duket si një fat i shkruar, pasi disa orë pasi çunat tanë të veshur me fanellazeza festuan fitoren kundër Rumanisë, në Euro 2016, në Cleveland SHBA, disa çuna të tjerë me fanellazeza te Cleveland Cavaliers kryesuar nga LeBron James, gëzuan për fitoren e kupes së NBA! /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2016, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori