Natasha Flint, ylli i City-t gol alla-Messi (VIDEO)
Pëlqej
Javën e shkuar ajo i shënoi një gol shumë të bukur Manchester City-t, ndërsa të njëjtën gjë e ka bërë edhe sot në ndeshjen kundër Notts County, e vlefshme për FA Women’s Super League.

Ajo mori topin që nga mesfusha e saj dhe me një veprim alla-Messi goditi drejt portës kundërshtare duke realizuar golin që po bën xhiron e botës në internet. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori