Navas bën gati valixhet pas qëndrimit në stol
Keylor Navas është shumë pranë largimit nga Real Madrid, që në merkaton e janarit, shkruan Albeu.com.

Me shumë mundësi ai do të transferohet në Premir League pasi nuk bën më pjesë në planet e Zidane. Navas ka përfuduar në stol shkak është bër konkurenca e fortë në ekim me Tibo Cortua i cilu u transferua këtë sezon në Madrid.

I ndodhur përpara një situate të tillë, nuk është e largët dita kur Navas të bëjë gati valixhet dhe të largohet nga Madridi, teksa tashmë mbetet për t’u parë se cila skuadër do të shfaqë interes konkret për të pasur në dispozicion shërbimet e tij. /albeu.com/


Shtuar më 13/12/2018, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori