Navas flet për të ardhmen e tij te Real Madrid
Pas Kupës së Mbretit ndaj Barcelonës e cila përfundoi 1-1, Keylor Navas i cili ishte titullar në "El Clasico" foli për thashethemet ne lidhje me të ardhmen e tij, duke përsëritur dëshirën e tij për të qëndruarMadrid.

"Unë jam duke qëndruar te Reali, dhe nuk e kuptoj se pse duan të më largojnë, doja të luaja më shumë, por kur të më thërrasin për ndeshje, unë do të jap më të mirën time", shpjegoi portieri i Los Blancos. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2019, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori