Navas kërkon largimin nga Reali Madridit
Me ardhjen e Tibo Cortua verën që lamë pas në Madrid, Kylor Navas ka përfunduar në stol dhe me sa duket nuk bën më pjesë në klubin e Real Madridit, shkruan Albeu.com.

Solari ka vendos që portieri të jetë titullar vetëmkupën e mbretit dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak 31 vjecarit. Me sa duket Navas pëlqen kampionatin anglez, me shumë mundësi ky është sezoni i tij i fundit te galaktikët. /albeu.com/


Shtuar më 08/12/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori