Navas poston mesazhin e lamtumirës për Realin e Madridit
Keylor Navas është pranë largimit nga Reali Madridit. Ai përmes një postimi në Instagram shkroi "Faleminderit për gjithçka" duke lënë të kuptohets e aventura në Madrid ka marë fund për të, shkruan Albeu.com.

Ai mund të transferohet te Arsenali në Premier League, teksa vetë Navas ka deklaruar se i pëlqen të luajë në kampioantin anglez.

Ndërkohë me ardhjen në skuadër të Tibo Cortua Navas ka përfunduar në stol dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak 32 vjecari.

Tashmë mbetet të shihet merktoja e janarit se në cilin klub do të luajë Navas, i cili ka qënë titullar në 96 ndeshje për Realin. /albeu
Shtuar më 02/01/2019, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori