E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
Navas transferohet te gjiganti i Premierligës
Portieri i Real Madridit, Keylor Navas, mund të largohet nga Santiago Bernabeu gjatë verës.

Ai nuk po kalon një sezon të mirë dhe tashmë mediat spanjolle shkruajnë se Reali ka nisur të kërkojë zëvendësuesin e mundshëm të tij, David de Gea ose Thibaut Courtois mund të transferohen në Madrid.

Sipas të përditshmes spanjolle AS, Pep Guardiola do ta shesë Claudio Bravon gjatë verës, dhe ish trajneri i Barcelonës ka hedhur sytë kah Navas, i cili është njoftuar tashmë se ai do të largohet nga Reali në fund të sezonit. /Albeu.com/
Shtuar më 16/03/2017, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori