Ndahen në paqe Tirana-Flamurtari
Është mbyllur pa gola ndeshja e fundit e javës së 23-të të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Flamurtarit

Takimi i zhvilluar në “Selman Stërmasi” nuk ka dhuruar emocione teksa të dyja skuadrat krijuan shumë pak për të gjetur golin. Pas kësaj ndeshjeje, Tirana shkonkuotën e 28 pikëve duke mbajtur vendin e 5-të, ndërsa Flamurtari shkonkuotën e 21 pikëve duke mbetur në vendin e 9./Albeu.com/

Shtuar më 26/02/2017, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori