Ndalohen flamujt e Kosovës në Marsejë
Flamuri i Kosovës mesa duket nuk do të lejohet në stadiumin e Marseille, Velodome.

Masat e sigurisë janë shumë të mëdha para ndeshjes ndërmjet Francës dhe Shqipërisë në stadiumin Velodrome të Marsejë.

Sigurimi në hyrje të stadiumit nuk ka lejuar që brenda të futet edhe flamuri i Kosovës dhe kjo nuk dihet se për çfarë arsye./Albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 19:22
Drenica
e Enjte 16 Qershor 2016, Ora 08:33
Po kujt i duhet ajo pacaver e pshurrt
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori